Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365

microsoft_dynamics_365_logo-2

Zapewnij swojej firmie niezbędne do rozwoju i umocnienia pozycji na rynku narzędzia wspomagające i usprawniające jej codzienne funkcjonowanie.

Zwiększ wydajność i efektywność dzięki automatyzacji i optymalizacji zadań oraz popraw swoje wyniki biznesowe dzięki decyzjom bazującym na zaawansowanej analizie danych i systemowych rekomendacjach. Skorzystaj z możliwości pełnej integracji aplikacji z istniejącymi systemami w celu ujednolicenia i zapewnienia spójności swojej działalności. Otwórz się na technologiczne innowacje i zadbaj o przyszłość swojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto nas wybrać?

Ponad 15 lat partnerstwa z Microsoft
Ponad 30 osobowy zespół specjalistów
Pionier w implementacji Microsoft Dynamics D365 w Polsce
100 projektów zakończonych sukcesem
Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP i BI
Współpraca z instytucjami publicznymi i prywatnymi przedsiębiorstwami
Wsparcie i automatyzacja codziennej pracy tysięcy użytkowników

Oferujemy wsparcie w zakresie:

Microsoft Business Solutions Axapta 3.0
Microsoft Business Solution Axapta 4.0
Microsoft Dynamics AX 2009
Microsoft Dynamics AX 2012
Platforma Microsoft Dynamics 365

Oferowane moduły:

Finanse

Projekty

Logistyka

WMS

Produkcja

Retail (POSY)

E-commerce

Kadry i Płace

Analityka

Inne - Windykacja, Masowe fakturowanie, Rozliczenie kosztów, Elektroniczny Obieg Dokumentów

Poznaj jego możliwości!

System ERP dedykowany wsparciu procesów w średnich przedsiębiorstwach. Zapewnia integrację ze wszystkimi aplikacjami z rodziny Microsoft. Umożliwia to przenoszenie danych między nimi oraz praktyczną wizualizację danych zawartych w systemie.

System oferuje między innymi:

Wsparcie procesów zarządzania
Dopasowanie systemu do indywidualnej specyfiki działalności firmy
Stosunkowo niski koszt utrzymania
Możliwość parametrycznego ustawienia środowiska pracy

Branże:

Retails

Sektor publiczny

Branża budowlana

Produkcja

Power&Utilities

1200px-Power_bi_logo_black.svg

Usprawnij pracę dzięki Power BI!

Skorzystaj z usługi, która została uznana za lidera wśród platform do analizy i analizy biznesowej dla przedsiębiorstw. Power BI zapewnia kompletny zestaw danych wraz z ich wizualizacją i analizą wspierający podejmowanie decyzji na każdym szczeblu zarządzania przedsiębiorstwem.

Wizualizacja i udostępnianie danych innym użytkownikom
Analiza zarówno danych lokalnych, jak i zapisanych w chmurze
Niestandardowe pulpity nawigacyjne i interaktywne raporty
Gwarancja zgodności i bezpieczeństwa danych

Zarządzaj danymi z SQL Server!

System zarządzania bazą danych charakteryzujący się wysoką wydajnością, niezawodnością i skalowalnością, z zaimplementowanymi mechanizmami zapewniającymi bzepiczeństwo wykonywanych operacji.

Możliwość tworzenia aplikacji w dowolnym języku
Wysoki poziom bezpieczeństwa środowiska
Dostęp do analiz i prognoz w czasie rzeczywistym
Raporty dostarczane na dowolne urządzenie

Poznaj nasze rozwiązania!

E-sprawozdania to moduł umożliwiający użytkownikom automatyzację procesu przygotowania sprawozdań finansowych w postaci pliku xml o wymaganej przez Ministerstwo Finansów strukturze logicznej. Moduł umożliwia dostosowanie do nowych wersji struktur plików publikowanych przez MF, przechowywanie w systemie wszystkich wygenerowanych raportów JPK oraz walidację zgodności danych w raporcie ze schematem pliku xml. Prosta i przejrzysta konfiguracja pozwala na bezproblemowe korzystanie z narzędzia przez użytkowników końcowych.
Jednolity Plik Kontrolny to moduły przygotowane przez firmę odpowiadające na obowiązek przekazywania danych w postaci pliku xml przed podatników. JPK zawiera 5 struktur odpowiadających zakresowi przekazywanych danych (Księgi Rachunkowe, Wyciągi Bankowe, Magazyn, Ewidencje Zakupu i Sprzedaży, Faktury VAT). W odpowiedzi na zmieniające się przepisy prawne, rozwiązanie przygotowane przez firmę DahliaMatic pozwala na wygenerowanie z systemu Microsoft Dynamics plików xml zgodnych z aktualnymi wymaganiami Ministerstwa Finansów.
JPK Manager to aplikacja do zaawansowanego zarządzania procesem wysyłki sprawozdań elektronicznych do Ministerstwa Finansów usprawniająca ten proces przy jednoczesnym spełnieniu rygorystycznych wymagań z zakresu polityki bezpieczeństwa. Aplikacja jest dostosowana do obsługi certyfikatów zarejestrowanych w usłudze Magazyn Certyfikatów.
Metoda Podzielonej Płatności (Split Payment – MPP) to rozszerzenie systemu Microsoft Dynamics pozwalające na przygotowanie arkuszy płatności MPP przed ostatecznym zaksięgowaniem faktury, wsparcie procesu tworzenia propozycji płatności, automatyzacje tworzenia plików z przelewami do banku, a także walidację zgodności arkuszy płatności z założeniami MPP oraz automatyzację księgowania pozycji VAT w przelewach przychodzących.
Sprawozdania Definiowalne to rozwiązanie wzbogacające możliwość definiowania i generowania raportów opartych na kontach księgi głównej oraz księgach pomocniczych, wspierając pracę działów księgowości i kontrollingu.
Homebanking to moduł wspierający wymianę danych pomiędzy przedsiębiorstwami a bankami, korzystający z możliwości wysyłania i odbierania plików, a także z automatycznego przepływu informacji przez webservice. Narzędzie pozwala na automatyzację płatności, lepsze zarządzanie przepływem środków na rachunkach oraz zmniejszenie ilości błędnych operacji poprzez walidację ich poprawności.

Nasi eksperci

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wykorzystać oferowane przez nas rozwiązania w Twojej firmie!

Marcin Rosiak

Kierownik Zespołu Utrzymania
kontakt.microsoft@dahliamatic.pl

Marcin Antonik

Key Account Manager
kontakt.microsoft@dahliamatic.pl
+48 691 963 481

Zapewnij swojej firmie niezbędne do rozwoju i umocnienia pozycji na rynku narzędzia
wspomagające i usprawniające jej funkcjonowanie