Elektroniczna Kancelaria (eKancelaria)

Elektroniczna Kancelaria (eKancelaria)

Elektroniczna Kancelaria (eKancelaria) jest modułem, wprowadzającym cyfrowe zarządzanie dokumentacją wchodzącą/wychodzącą do/z organizacji. Elektroniczna Kancelaria automatyzuje procesy skanowania i rozpoznawania dokumentów z zastosowaniem technik OCR, w pełni cyfryzuje procesy przyjmowania, wydawania korespondencji przychodzącej oraz przygotowania i wydawania korespondencji wychodzącej. Elektroniczna Kancelaria wspiera zarówno kanały tradycyjne (listy, przesyłki) jak i kanały elektroniczne, jest zintegrowana z podpisem elektronicznym, prowadzi elektroniczny rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
Elektroniczna Kancelaria zawiera moduł wielopoziomowych dekretacji oraz moduł spraw pozwalający na uruchamianie i nadzór spraw, których bieg jest nadany na podstawie przychodzących dokumentów.

Elektroniczna Kancelaria może być zintegrowana z elektronicznym archiwum dokumentów, tak, aby korespondencja skanowana oraz korespondencja otrzymywana kanałami elektronicznymi podległa procesom archiwizacyjnym zgodnie z zasadami JRWA.

Nasi eksperci

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Chcesz poznać więcej szczegółów?
Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wykorzystać oferowane przez nas rozwiązania w Twojej firmie!

Jacek Michałowski

Dyrektor Pionu
kontakt.ekancelaria@dahliamatic.pl

Tomasz Jadczak

Zastępca Dyrektora Pionu
kontakt.ekancelaria@dahliamatic.pl
+48 503 180 501

Zapewnij swojej firmie niezbędne do rozwoju i umocnienia pozycji na rynku narzędzia
wspomagające i usprawniające jej funkcjonowanie